-62%

Фустан - код 450 - неон жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38162
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Неон жолта

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2766 - жолта
  Фустан - код 2766 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 3298 - окер
  Фустан - код 3298 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 0807 - окер
  Фустан - код 0807 - окер
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Дамски топ в черно с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тениска в бяло с V-образно деколте - код 3112
  Маица - код 3112 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска с принт в бяло - код 3024
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 8754 - зелена
  Фустан - код 8754 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B299
  Код B299
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Комплет - код 3499 - сиво
  Комплет - код 3499 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 11743 - кремова
  Блуза - код 11743 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 692 - црна
  Фустан - код 692 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Блуза - код 3340 - 1
  Блуза - код 3340 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71