-75%

Фустан - код 450 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38165
-75%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 3095 - бело
  Блуза - код 3095 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 11615
  Блуза - код 11615
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамски гащеризон по тялото в бяло - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски топ с капси в бяло - код 11541
  Маичка - код 11541 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фармерки - код 3142 - сина
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71
 8. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Екстравагантна туника с имитация на риза в светлосиньо - код 7130
  Туника - код 7130
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 0308 - пудра
  Блуза - код 0308 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71