-43%

Фустан - код 4571 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337441
-43%
Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12065 - кремова
  Фустан - код 12065 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9368 - кремова
  Фустан - код 9368 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 7846 - кремова
  Фустан - код 7846 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8858
  Фустан - код 8858
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Къса дамска блуза рипс в бяло - код 11800
  Блуза - код 11800 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 8192 - виолетова
  Фустан - код 8192 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски панталон в цвят капучино - код 4464
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамско късо спортно яке с цип в синьо - код 4077
  Јакна - код 4077 - небесно сина
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 5. Дамски топ потник рипс с копчета в бяло - код 11821
  Топ - код 11821 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамска риза в черно - код 0638
  Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 9376
  Фустан - код 9376
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Маица - код 0563 - 1 - шарено
  Маица - код 0563 - 1 - шарено
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамски комплект потник и панталон в розово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Тренерки - код 4221
  Тренерки - код 4221
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71