-42%

Фустан - код 4572 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337576
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12065 - црна
  Фустан - код 12065 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 12069 - црна
  Фустан - код 12069 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 9368 - црна
  Фустан - код 9368 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Маица - код 4520
  Маица - код 4520
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамска свободна плетена жилетка в светлосиньо - код 0553
  Кардиган - код 0553
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маица - код 4257 - црна
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 5456 - бело
  Фустан - код 5456 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1481 - зелена
  Фустан - код 1481 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Џемпер - код 1642 - шарена
  Џемпер - код 1642 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Атрактивен къс топ рипс в цвят капучино - код 0995
  Топ - код 0995 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Къса дамска блуза с връзки в черно - код 1297
  Маица - код 1297 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71