-42%

Фустан - код 4572 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337636
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2326 - окер
  Фустан - код 2326 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0951 - окер
  Фустан - код 0951 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 4678 - жолта
  Фустан - код 4678 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 7784 - розова
  Комбинезон - код 7784 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 5290 - црна
  Фустан - код 5290 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Тениска с ефектен принт в цвят циклама - код 11944
  Маица - код 11944 - циклама
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в бежово - код 12048
  Блуза - код 12048 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ - код 11888 - црвена
  Топ - код 11888 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Топ - код 11716 - светло сина
  Топ - код 11716 - светло сина
  Special Price MKD 115,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 12072 - бело
  Блуза - код 12072 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код B532 - црна
  Код B532 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71