-42%

Фустан - код 4572 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337621
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070 - праска
  Фустан - код 12070 - праска
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9368 - розова
  Фустан - код 9368 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 8858 - розова
  Фустан - код 8858 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 4933 - розова
  Фустан - код 4933 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2663
  Фустан - код 2663
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Комплет - код 11980 - црна
  Комплет - код 11980 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 4673
  Фустан - код 4673
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 625 - светло сина
  Фустан - код 625 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 44833
  Топ - код 44833 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Џемпер - код 1620 - циклама
  Џемпер - код 1620 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Ефектен дамски топ рипс в бяло - код 1749
  Топ - код 1749 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дълго дамско палто с копчета в сиво - код 3854
  Палто - код 3854 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71