-63%

Фустан - код 4572 - сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337606
-63%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4081 - небесно сина
  Фустан - код 4081 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8979 - небесно сина
  Фустан - код 8979 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1358 - сина
  Фустан - код 1358 - сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Маица - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 2967 - ментол
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Блуза - код 0677 - бела
  Блуза - код 0677 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4322 - бело
  Маица - код 4322 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамска блуза в три цвята с поло яка - код 0521 - 3
  Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 5
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 6590 - капучино
  Фустан - код 6590 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71