-42%

Фустан - код 4572 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337651
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0951 - виолетова
  Фустан - код 0951 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0998 - виолетова
  Фустан - код 0998 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4672
  Фустан - код 4672
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 12038 - бело
  Фустан - код 12038 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в тъмнокафяво - код 4656
  Топ - код 4656
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки-долен дел - код 8368
  Тренерки-долен дел - код 8368
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7858 - розова
  Фустан - код 7858 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска блуза в розово - код 3337
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 9364 - бело
  Маица - код 9364 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 5874 - 1 - цветна
  Фустан - код 5874 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дълго елегантно дамско палто в сиво - код 6452
  Палто - код 6452 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Фустан - код 6970 - кремова
  Фустан - код 6970 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71