-62%

Фустан - код 484 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
109
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1358 - сиво
  Фустан - код 1358 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 11939
  Фустан - код 11939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 8841 - сиво
  Фустан - код 8841 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 6412 - сиво
  Фустан - код 6412 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1971 - шарена
  Комплет - код 1971 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 8141 - црна
  Фустан - код 8141 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2734
  Фустан - код 2734
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Панталони - код 9095 - 2 - црна
  Панталони - код 9095 - 2 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Дамски елек в бяло - код 2519
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Сет с анимационен герой тениска и къси панталонки в сиво - код 651
  Комплет - код 651 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска свободна плетена жилетка в розово - код 0553
  Кардиган - код 0553 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ - код 11909 - бело
  Топ - код 11909 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Дамска риза в розово - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски комплект топ и пола с флорален десен - код 6959 - 3
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71