-41%

Фустан - код 494 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38187
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4933 - црна
  Фустан - код 4933 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Палто - код 5877 - црна
  Палто - код 5877 - црна
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 4395 - 4 - розова
  Комплет - код 4395 - 4 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6802 - 2
  Фустан - код 6802 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Атрактивен дамски топ рипс в черно - код 0962
  Топ - код 0962 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Дамски пуловер с едра плетка в розово - код 4781
  Џемпер - код 4781 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска тениска в бежово с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71