-41%

Фустан - код 494 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38190
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4920 - капучино
  Фустан - код 4920 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 3865 - окер
  Фустан - код 3865 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0363 - окер
  Фустан - код 0363 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0956 - окер
  Фустан - код 0956 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5142 - окер
  Фустан - код 5142 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1647
  Комплет - код 1647
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Дамски комплект къс топ и панталонки в цвят мента - код 0851
  Комплет - код 0851 - 3 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комплет - код 1647 - сиво
  Комплет - код 1647 - сиво
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в цвят тюркоаз - код 4702
  Кардиган - код 4702 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 7166
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Кратки панталони - код 11979 - бела
  Кратки панталони - код 11979 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамска лятна риза цвят капучино - 6598
  Кошула - код 6598 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Тренерки - код 12034
  Тренерки - код 12034
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 4875
  Комплет - код 4875
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71