-29%

Фустан - код 530 - 5 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39688
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6842 - црна
  Фустан - код 6842 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 6979 - црна
  Фустан - код 6979 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник в синьо - код 1031
  Топ - код 1031 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Бяла тениска с интересен джоб - код 256
  Маица - код 256 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Топ - код 11909 - кремова
  Топ - код 11909 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 1356 - пудра
  Фустан - код 1356 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комбинезон - код 7701
  Комбинезон - код 7701
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Стилно свободно дамско яке с копчета от лъскава материя в черно - код 0273
  Јакна - код 0273 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 1356 - црвена
  Фустан - код 1356 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски топ потник рипс в черно - код 11964
  Топ - код 11964 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 8871 - виолетова
  Фустан - код 8871 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 5371 - сина
  Фустан - код 5371 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71