-68%

Фустан - код 5454 - 8 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338236
-68%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Жилетка дълга плетена с качулка в оранжево - код 3162
  Кардиган - код 3162
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Черен панталон лачен с ципове - код 8676
  Панталони - код 8676 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 4408 - црвена
  Фустан - код 4408 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски комплект потник и панталон в светлозелено с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код B414 - ментол
  Код B414 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Код В146 - борда
  Код В146 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски бански в две части в червено - код 9142
  Купачи - код 9142 - 5 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 5844 - 1 - кремова
  Комбинезон - код 5844 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Дълго дамско палто с копчета в лилаво - код 3854
  Палто - код 3854 - виолетова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71