-68%

Фустан - код 5454 - 9 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338641
-68%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Кардиган - код 2894 - ментол
  Кардиган - код 2894 - ментол
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 9089 - црна
  Блуза - код 9089 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дълъг дамски елек с цип в светлозелено - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 5. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 1095 - окер
  Топ - код 1095 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамско свободно късо палто в бордо - код 4984
  Палто - код 4984 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код B424 - окер
  Код B424 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Купачи - код 8888 - шарена
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71