-56%

Фустан - код 5514 - 1 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336766
-56%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 3225 - бела
  Фустан - код 3225 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Стилно свободно дамско яке с копчета от лъскава материя в черно - код 0273
  Јакна - код 0273 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комплет - код 3219 - црна
  Комплет - код 3219 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 9968 - жолта
  Фустан - код 9968 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Комплет - код 4875 - црна
  Комплет - код 4875 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 2380 - праска
  Блуза - код 2380 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код 503 - окер
  Код 503 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски дънки скъсани с висока талия в синьо - код 3919
  Фармерки - код 3919 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Дамско боди в черно - код 12820
  Код 12820
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Сако - код 2461 - пудра
  Сако - код 2461 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска къса плетена жилетка с копчета в розово - код 3876
  Кардиган - код 3876 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71