-60%

Фустан - код 5514 - 3 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336721
-60%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 8513 - бело
  Фустан - код 8513 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 3225 - бела
  Фустан - код 3225 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 12000 - бела
  Фустан - код 12000 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамски свободен панталон с висока талия в тъмносиньо - код 8493
  Панталони - код 8493 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Маица - код 9364 - црна
  Маица - код 9364 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Дамски сет от две части топ и дълга пола в черно - код 2700
  Комплет - код 2700 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 2664 - 3
  Комплет - код 2664 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1036 - розова
  Фустан - код 1036 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Дънкови панталонки в сиво - код 2448
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 6838 - бело
  Фустан - код 6838 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Атрактивен къс топ рипс в светлосиньо - код 0995
  Топ - код 0995
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в бяло - код 0157
  Блуза - код 0157 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Кардиган - код 2894 - црвена
  Кардиган - код 2894 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71