-37%

Фустан - код 5514 - 4 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336751
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0525 - бела
  Фустан - код 0525 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4950 - бело
  Фустан - код 4950 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 4790 - бело
  Фустан - код 4790 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4951 - бела
  Фустан - код 4951 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамски топ потник рипс в меднокафяво - код 2876
  Топ - код 2876
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Спортен дамски екип с долнище висока талия и блуза с дълъг ръкав и деколте лодка в бежово - код 0448
  Тренерки - код 0448 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 8596 - ментол
  Фустан - код 8596 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски дънки по тялото в светлосиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 2283 - бело
  Маица - код 2283 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Изчистен дамски топ в червено - код 6469
  Топ - код 6469 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в цвят горчица - код 0422
  Елек - код 0422 - окер
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Атрактивен дамски гащеризон в светлосиво - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Маица - код 2261 - 1 - бело
  Маица - код 2261 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71