-42%

Фустан - код 5538 - сребро - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338806
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сребро

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070
  Фустан - код 12070
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 12070 - сиво
  Фустан - код 12070 - сиво
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 9368 - сиво
  Фустан - код 9368 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 0951 - небесно сина
  Фустан - код 0951 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1652 - сиво
  Фустан - код 1652 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Ефектна дълга плетена дамска жилетка с копчета в червено - код 8411
  Кардиган - код 8411 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код 10101А
  Код 10101А
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 1637 - ментол
  Блуза - код 1637 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивен дамски топ с гол гръб в черен цвят - код 606
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тренерки - код 1575 - сиво
  Тренерки - код 1575 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Панталони - код 8493 - 1 - сиво
  Панталони - код 8493 - 1 - сиво
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия в черно - код 6799
  Купачи - код 6799 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Спортно дамско долнище кожен панталон с ластик в черно - код 1753
  Панталони - код 1753 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамско боди в синьо - код 2918
  Боди - код 2918 - небесно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71