-33%

Фустан - код 5618 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338686
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 12050 - ментол
  Блуза - код 12050 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в цвят тюркоаз - код 12049
  Блуза - код 12049 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в зелено - код 0157
  Блуза - код 0157 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0308 - путер зелена
  Блуза - код 0308 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамска къса пола с висока талия в червено - код 4906
  Сукња - код 4906 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 12069 - црвена
  Фустан - код 12069 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска блуза в тъмнолилаво с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 6
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Фустан - код 8291 - црна
  Фустан - код 8291 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6448 - шарена
  Фустан - код 6448 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Изчистени дамски дънки с висока талия в сиво - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 7858
  Фустан - код 7858
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортно - елегантен панталон в бежово - код 8585
  Панталони - код 8585 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код 10230 - бела
  Код 10230 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 11881 - светло сина
  Фустан - код 11881 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.623,71