-62%

Фустан - код 574 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39366
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - капучино
  Фустан - код 6590 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2504 - капучино
  Фустан - код 2504 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бежово - код 0888
  Фустан - код 0888 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 10122 - кафеава
  Фустан - код 10122 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Ефектни свободни дънки с висока талия в светлосиньо - код 0562
  Фармерки - код 0562 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 3283 - 1 - розова
  Фустан - код 3283 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 1269
  Топ - код 1269 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 0525
  Фустан - код 0525
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Топ - код 5610 - розова
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 6306
  Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комплет - код 0833 - црвена
  Комплет - код 0833 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско свободно палто с копчета в масленозелено - код 4070
  Палто - код 4070
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71