-34%

Фустан - код 621 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38191
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Ефектен дамски топ потник в цвят пудра - код 11882
  Топ - код 11882 - пудра
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 300 - светло сина
  Блуза - код 300 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2014
  Топ - код 2014
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Изчистен дамски топ потник рипс в червено - код 1299
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код Р68 - темно сина
  Код Р68 - темно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Дамски топ потник рипс в червено - код 2876
  Топ - код 2876 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дамско боди в масленозелено - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска елегантна блуза с ефектни ръкави в черно - код 4333
  Блуза - код 4333 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 12000 - црвена
  Фустан - код 12000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71