-37%

Фустан - код 6364 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336646
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - бела
  Фустан - код 6940 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4159 - бела
  Фустан - код 4159 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0525 - бела
  Фустан - код 0525 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4950 - бело
  Фустан - код 4950 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1637 - сиво
  Блуза - код 1637 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамска свободна жилетка с качулка в зелено - код 9066
  Кардиган - код 9066
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код 422 - 2 - шарена
  Код 422 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B524 - жолта
  Код B524 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комбинезон - код 5622 - зелена
  Комбинезон - код 5622 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Комплет - код 11980 - розова
  Комплет - код 11980 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Код 10021А - жолта
  Код 10021А - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71