-37%

Фустан - код 6364 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336616
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - борда
  Фустан - код 9376 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4765 - борда
  Фустан - код 4765 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - црвена
  Фустан - код 1356 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - борда
  Фустан - код 6970 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3852 - борда
  Фустан - код 3852 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Џемпер - код 1620
  Џемпер - код 1620
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Ефектни скъсани дамски дънки в светлосиньо - код 9586
  Фармерки - код 9986 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Атрактивен бански две части шарен - код 8888 - 3
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Дамска изчистена тениска в масленозелено - код 1423
  Маица - код 1423 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Елегантен дамски панталон с висока талия в тъмносиньо - код 3128
  Панталони - код 3128
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 12034
  Тренерки - код 12034
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в цвят бордо - код 1635
  Палто - код 1635 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Панталони - код 2788 - 6
  Панталони - код 2788 - 6
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71