-37%

Фустан - код 6364 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336586
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4765 - црна
  Фустан - код 4765 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - црна
  Фустан - код 6970 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Къса елегантна дамска тениска в оранжево - код 0594
  Маица - код 0594
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 2. Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Фустан - код 2506 - пудра
  Фустан - код 2506 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Палто - код 4679
  Палто - код 4679
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в черно
  Блуза - код 2379 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски изрязани бански в две части в светлосиньо - код 0929
  Купачи - код 0929 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Маица - код 4515 - небесно сина
  Маица - код 4515 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71