-37%

Фустан - код 6364 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336601
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1356 - окер
  Фустан - код 1356 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4920 - капучино
  Фустан - код 4920 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3865 - окер
  Фустан - код 3865 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 1557 - окер
  Фустан - код 1557 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1357 - окер
  Фустан - код 1357 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Бяла тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 4672 - бела
  Фустан - код 4672 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 12072 - пудра
  Блуза - код 12072 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Тениска с ефектен принт в синьо - код 11944
  Маица - код 11944 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 3865 - зелена
  Фустан - код 3865 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 4079 - зелена
  Маица - код 4079 - зелена
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Маица - код 4249 - бело
  Маица - код 4249 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71