-37%

Фустан - код 6364 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336691
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940
  Фустан - код 6940
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6970 - небесно сина
  Фустан - код 6970 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в черно с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Спортски комплет - код 7953 - кремова
  Спортски комплет - код 7953 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Код P97 - кафеава
  Код P97 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 13131 - розова
  Фустан - код 13131 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4713
  Маица - код 4713
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 7111
  Фустан - код 7111
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 12050 - црна
  Блуза - код 12050 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Ефирен къс гащеризон с колан в розово - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Топ - код 4578 - црна
  Топ - код 4578 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Топ - код 4272 - црна
  Топ - код 4272 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71