-37%

Фустан - код 6364 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336661
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - капучино
  Фустан - код 4765 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1356 - капучино
  Фустан - код 1356 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0525 - кафеава
  Фустан - код 0525 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2829 - капучино
  Фустан - код 2829 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Къса тениска с цип в черно - код 13040
  Маица - код 13040 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Фустан - код 4672 - циклама
  Фустан - код 4672 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9968 - жолта
  Фустан - код 9968 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Eкстравагантен дамски топ потник с гол гръб в цвят капучино - код 12008 - лице
  Топ - код 12008 - капучино
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Блуза - код 1637 - пудра
  Блуза - код 1637 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска свободна жилетка с качулка в сиво - код 4760
  Кардиган - код 4760 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски гащеризон по тялото в сиво - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71