-72%

Фустан - код 658 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38407
-72%
Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11926 - црвена
  Фустан - код 11926 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в червено - код 0888
  Фустан - код 0888 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7626 -1 - борда
  Фустан - код 7626 -1 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Топ - код 2427
  Топ - код 2427
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Ефектен дамски топ в розово - код 1749
  Топ - код 1749 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Бяла тениска с принт - код 11825
  Маица - код 11825 - бела
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 2527 - 1 - бело
  Маица - код 2527 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в бяло - код 4760
  Кардиган - код 4760 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски бански костюм с връзки в две части в червено - код 9051
  Купачи - код 9051 - 2 - црвена
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 2149 - виолетова
  Фустан - код 2149 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Џемпер - код 4180 - циклама
  Џемпер - код 4180 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Боди - код 0582 - жолта
  Боди - код 0582 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71