-71%

Фустан - код 6619 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338356
-71%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - црна
  Фустан - код 6590 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11993 - црна
  Фустан - код 11993 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 1294 - црна
  Фустан - код 1294 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6709 - 1 - цветна
  Фустан - код 6709 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 3786 - црна
  Тренерки - код 3786 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Маица - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 5. Фустан - код 111938 - сина
  Фустан - код 111938 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код B573 - кафеава
  Код B573 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код B417
  Код B417
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Долнище в тъмно сиво - код 3486
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Елегантна свободна дамска риза с дълъг ръкав в масленозелено - 7291
  Кошула - код 7291
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71