-61%

Фустан - код 6619 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338416
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0984 - 4
  Фустан - код 0984 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8469 - небесно сина
  Фустан - код 8469 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2794 - небесно сина
  Фустан - код 2794 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4081 - небесно сина
  Фустан - код 4081 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2594 - 4
  Фустан - код 2594 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Џемпер - код 4180
  Џемпер - код 4180
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска дълга плетена жилетка в черно - код 0419
  Кардиган - код 0419 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 0956 - кремова
  Фустан - код 0956 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 6261 - розова
  Фустан - код 6261 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 1651
  Топ - код 1651 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Суитшърт дълъг с качулка в черно - код 7168
  Дуксер - код 7168 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71