-61%

Фустан - код 6619 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338431
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4081 - пудра
  Фустан - код 4081 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6261 - розова
  Фустан - код 6261 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 0286 - пудра
  Фустан - код 0286 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71
 3. Дълга дамска пола в цвят пудра - код 2667
  Сукња - код 2667 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Атрактивна къса дамска тениска с връзки в черно - код 11984
  Маица - код 11984 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Тренерки - код 0446 - црна
  Тренерки - код 0446 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Топ - код 11741 - ментол
  Топ - код 11741 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 6589 - зелена
  Фустан - код 6589 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Маица - код 2931 - црна
  Маица - код 2931 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71