-61%

Фустан - код 6619 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338386
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8856
  Фустан - код 8856
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4081
  Фустан - код 4081
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9438 - небесно сина
  Фустан - код 9438 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1357 - капучино
  Фустан - код 1357 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в тъмносиньо - код 12049
  Блуза - код 12049 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамска къса свободна жилетка с копчета в синьо - код 3489
  Кардиган - код 3489 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 4239 - црна
  Блуза - код 4239 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Комбинезон - код 6523
  Комбинезон - код 6523
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1667 - шарено
  Фустан - код 1667 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 3497 - небесно сина
  Фустан - код 3497 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71