-33%

Фустан - код 687 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38725
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12038 - бело
  Фустан - код 12038 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4950 - бело
  Фустан - код 4950 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Фустан - код 4790 - бело
  Фустан - код 4790 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4951 - бела
  Фустан - код 4951 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1689 - бело
  Фустан - код 1689 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0424 - тиркизна
  Фустан - код 0424 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4859
  Фустан - код 4859
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски клин в бяло - код 21655
  Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Спортен дамски екип долнище и блуза с дълъг ръкав и голо рамо в черно - код 2942 - лице
  Тренерки - код 2942 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска свободна туника с голо рамо в розово - код 0738
  Туника - код 0738 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 9691 - сиво
  Блуза - код 9691 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Топ - код 11933 - црна
  Топ - код 11933 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Блуза - код 2380 - бело
  Блуза - код 2380 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71