-39%

Фустан - код 692 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40971
-39%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.827,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12042 - црна
  Фустан - код 12042 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6940 - црна
  Фустан - код 6940 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - црна
  Фустан - код 6970 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1843 - црна
  Фустан - код 1843 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Накъсани дамски дънки в черно - код 3860
  Фармерки - код 3860 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 3865 - небесно сина
  Фустан - код 3865 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Къса дамска тениска рипс в светлосиньо - код 12677
  Маица - код 12677
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Тренерки - код 3786 - борда
  Тренерки - код 3786 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Тениска в цвят капучино с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 5 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Маица - код 2923 - 6 - црна
  Маица - код 2923 - 6 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 12811
  Топ - код 12811 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71