-68%

Фустан - код 706 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40517
-68%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4081 - небесно сина
  Фустан - код 4081 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 11939
  Фустан - код 11939
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 8840
  Фустан - код 8840
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1253 - бело
  Фустан - код 1253 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8809 - кремова
  Фустан - код 8809 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 0247 - виолетова
  Блуза - код 0247 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски сет потник и пола рипс в черно - 10055
  Код 10055
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 2805 - пудра
  Блуза - код 2805 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски топ рипс с дантела в лилаво - код 0357
  Топ - код 0357 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71