-34%

Фустан - код 708 - 2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39440
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Дамски спортен сет в бежово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Къси вталени панталонки в черно рипс - код 10155
  Кратки панталони - код 10155 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 1280
  Маица - код 1280
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 6469
  Топ - код 6469 - 3
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Маица - код 6369 - сиво
  Маица - код 6369 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Кошула - код 0627 - 5
  Кошула - код 0627 - 5
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код B500 - окер
  Код B500 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Кошула - код 2104 - жолта
  Кошула - код 2104 - жолта
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71