-33%

Фустан - код 715 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
265
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376
  Фустан - код 9376
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4920 - пудра
  Фустан - код 4920 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0891 - розова
  Фустан - код 0891 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5371 - пудра
  Фустан - код 5371 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0363 - пудра
  Фустан - код 0363 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамски спортен панталон със странични джобове и висока талия в масленозелено - код 0334
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 1
  Најниско MKD 376,71
 2. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в розово - код 4760
  Кардиган - код 4760 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Сако - код 2365 - сина
  Сако - код 2365 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Боди - код 11935 - пудра
  Боди - код 11935 - пудра
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дълга дамска плетена жилетка в сиво - код 4075
  Кардиган - код 4075 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 4079 - црна
  Маица - код 4079 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Код 522 - црна
  Код 522 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в черно
  Блуза - код 2379 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71