-33%

Фустан - код 715 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
260
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0891
  Фустан - код 0891
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3865 - небесно сина
  Фустан - код 3865 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Маица - код 3021 - 2 - црна
  Маица - код 3021 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Дълга плетена жилетка с качулка в масленозелено - код 0222
  Кардиган - код 0222
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 3
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 11936 - небесно сина
  Фустан - код 11936 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Свободна елегантна дамска риза с дълъг ръкав в синьо - код 2753
  Кошула - код 2753 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска блуза в розово - код 3337
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код B579 - окер
  Код B579 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамски дълъг елек с колан в синьо - код 4020
  Елек - код 4020 - небесно сина
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 10. Атрактивни къси панталони в масленозелено - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71