-70%

Фустан - код 7470 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340501
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Паднало рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1208 - портокалова
  Фустан - код 1208 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2129
  Фустан - код 2129
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 4040 - капучино
  Фустан - код 4040 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B311 - црна
  Код B311 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Код B290
  Код B290
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B38/1996 - сиво
  Код B38/1996 - сиво
  Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 696,00
 6. Блуза - код 3330 - црна
  Блуза - код 3330 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 9010 - сиво
  Фустан - код 9010 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 10. Дамска риза в бордо с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71