-70%

Фустан - код 7470 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340471
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Паднало рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1317 - ментол
  Фустан - код 1317 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 1317 - путер зелена
  Фустан - код 1317 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 4093 - зелена
  Фустан - код 4093 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 8486 - зелена
  Фустан - код 8486 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1598 - зелена
  Фустан - код 1598 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1193 - розова
  Блуза - код 1193 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код LS567 - жолта
  Код LS567 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 8102 - окер
  Фустан - код 8102 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Блуза - код 0907 - тиркизна
  Блуза - код 0907 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Палто - код 916
  Палто - код 916
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Џемпер - код 9087 - капучино
  Џемпер - код 9087 - капучино
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Комплет - код 3131 - црвена
  Комплет - код 3131 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Фустан - код 371 - борда
  Фустан - код 371 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71