-70%

Фустан - код 7470 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340486
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Паднало рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8979 - небесно сина
  Фустан - код 8979 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11993 - небесно сина
  Фустан - код 11993 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 8899
  Фустан - код 8899
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 7858 - небесно сина
  Фустан - код 7858 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11936 - небесно сина
  Фустан - код 11936 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 5713 - сиво
  Спортски комплет - код 5713 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Код B343 - црна
  Код B343 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 1637 - небесно сина
  Блуза - код 1637 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B424 - окер
  Код B424 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамско сако в бежово - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски комплект потник и панталон в бежово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Елегантно дълго дамско сако в бяло - код 3716
  Сако - код 3716 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Ефектни дамски дънки с кръпки в сиво - код 9586
  Фармерки - код 9586 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в синьо - код 2730
  Комплет - код 2730 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Ежедневен сет тениска и къси панталонки в цвят лилаво - код 333
  Комплет - код 333 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71