-70%

Фустан - код 7470 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340516
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Паднало рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12001 - ментол
  Фустан - код 12001 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11936 - зелена
  Фустан - код 11936 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6459 - црвена
  Фустан - код 6459 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0363 - пудра
  Фустан - код 0363 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код 522 - розова
  Код 522 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамска плетена свободна жилетка с качулка в цвят пудра - код 9066
  Кардиган - код 9066 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кратки панталони - код 1487 - 1
  Кратки панталони - код 1487 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Топ - код 11773 - капучино
  Топ - код 11773 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в бяло - код 7414
  Топ - код 7414 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Комплет - код 4875 - кафеава
  Комплет - код 4875 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 5179 - шарена
  Фустан - код 5179 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71