-57%

Фустан - код 752 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38667
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12006 - црна
  Фустан - код 12006 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11993 - црна
  Фустан - код 11993 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 0581 - црна
  Фустан - код 0581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Разкроена дълга дамска пола в бежово - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Бяла тениска с принт - код 2929
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 6842
  Фустан - код 6842
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 1637 - пудра
  Блуза - код 1637 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамско елегантно палто с копче в тъмнозелено - код 4704
  Палто - код 4704
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамска тениска с остро деколте в черно - код 0589
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в розово - код 8787
  Код 8787 - 2 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски пуловер с голи рамене в сиво - код 3165
  Џемпер - код 3165 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код Р72 - 1 - шарена
  Код Р72 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71