-57%

Фустан - код 752 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38665
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11993 - розова
  Фустан - код 11993 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9862 - розова
  Фустан - код 9862 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5848 - 1 - црна
  Фустан - код 5848 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 11958 - розова
  Комплет - код 11958 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Ефектен дамски потник топ в черно - код 11882
  Топ - код 11882 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 4753 - шарена
  Фустан - код 4753 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 3219 - сиво
  Комплет - код 3219 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Спортски комплет - код 1574 - црна
  Спортски комплет - код 1574 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71
 9. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в черно - код 2730
  Комплет - код 2730 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комбинезон - код 7701 - зелена
  Комбинезон - код 7701 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71