-57%

Фустан - код 752 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38666
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1358 - сиво
  Фустан - код 1358 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 11939
  Фустан - код 11939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 8841 - сиво
  Фустан - код 8841 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 6412 - сиво
  Фустан - код 6412 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамска плетена свободна жилетка в светлосиньо - код 5128
  Кардиган - код 5128
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Код B422 - окер
  Код B422 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Изчистен топ рипс в черно - код 11925
  Топ - код 11925 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 3948 - розова
  Фустан - код 3948 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код В143 - 2 - шарена
  Код В143 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 12644 - црвена
  Фустан - код 12644 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Елегантно дамско палто с колан в бежово - код 1640
  Палто - код 1640
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 0233
  Фустан - код 0233
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.623,71