-48%

Фустан - код 758 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38928
-48%
Special Price MKD 1.247,00 Регуларна цена MKD 2.407,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 2927
  Фустан - код 2927 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 0438 - црна
  Фустан - код 0438 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 6842 - црна
  Фустан - код 6842 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1957 - црна
  Фустан - код 1957 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 8125 - црна
  Фустан - код 8125 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в бяло - код 4811
  Кардиган - код 4811 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 4875 - кафеава
  Комплет - код 4875 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 12065 - црна
  Фустан - код 12065 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Туника - код 2974 - црна
  Туника - код 2974 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 44589 - 2 - бело
  Фустан - код 44589 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Фустан - код 6121 - циклама
  Фустан - код 6121 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Панталони - код 1567 - 4 - црна
  Панталони - код 1567 - 4 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 11808 - црна
  Фустан - код 11808 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71