-43%

Фустан - код 774 - графитна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39292
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Графитна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8858 - сиво
  Фустан - код 8858 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 12070
  Фустан - код 12070
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 12070 - сиво
  Фустан - код 12070 - сиво
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 9368 - сиво
  Фустан - код 9368 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 0951 - небесно сина
  Фустан - код 0951 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2104 - ментол
  Фустан - код 2104 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Спортски комплет - код 5713
  Спортски комплет - код 5713
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Боди - код 1285 - бело
  Боди - код 1285 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Топ - код 11758 - жолта
  Топ - код 11758 - жолта
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 4804 - бела
  Маица - код 4804 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Елегантно дълго дамско сако в синьо - код 3716
  Сако - код 3716 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски бански костюм две части в синьо - код 6044
  Купачи - код 6044 - 3 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71