-41%

Фустан - код 789 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40703
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4933 - црна
  Фустан - код 4933 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Маица - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 9088
  Блуза - код 9088
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 3214 - бело
  Фустан - код 3214 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тренерки - код 4555 - сиво
  Тренерки - код 4555 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Код 10240 - бела
  Код 10240 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 0956 - сиво
  Фустан - код 0956 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 3786 - кафеава
  Тренерки - код 3786 - кафеава
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 2594 - 4
  Фустан - код 2594 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 7206 - розова
  Фустан - код 7206 - розова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.159,71