-36%

Фустан - код 802 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39637
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - сиво
  Фустан - код 6940 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4765 - сиво
  Фустан - код 4765 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4950
  Фустан - код 4950
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Код 522 - жолта
  Код 522 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамски комплект долнище и блуза с дълъг ръкав в черно - код 12056
  Комплет - код 12056 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмнозелено - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Атрактивен дамски топ с дантела в черно и бяло - код 2565
  Топ - код 2565 - шарена
  Најниско MKD 579,71
 8. Комплет - код 4875
  Комплет - код 4875
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в бежово - код 1300
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Маица - код 2389 - црна
  Маица - код 2389 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71