-62%

Фустан - код 804 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
759
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - борда
  Фустан - код 6590 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7626 -1 - борда
  Фустан - код 7626 -1 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Тениска в цвят капучино с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 5 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски дънки скъсани с висока талия в синьо - код 4505
  Фармерки - код 4505 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 12069 - црна
  Фустан - код 12069 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски спортен сет тениска и клин в черно - код 4350
  Комплет - код 4350 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски топ рипс в черно - код 4604
  Топ - код 4604 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Атрактивен къс дамски топ потник в червено - код 0664
  Маица - код 0664 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Топ - код 2987 - црвена
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 11601
  Блуза - код 11601
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Атрактивно дълго дамско сако велур с колан в цвят капучино - код 7893
  Сако - код 7893 - капучино
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71